Stolár - Peter Šamu
Stolárske práce

Stolárske služby

 

 

 

Vitajte na stránke stolárských prác

Zaoberáme sa stolárskymi prácami podľa predstáv zákaznika. Som stolár s dlhoročnou praxou. Pochádzam z južného Slovenska, z Bánova. Vykonávam práce s dovozom kompletného materiálu. Zaoberám sa umeleckým rezbárstvem, výrobou nábytku na zákazku, renovaciou nábytku, reváciou starožitného nábytku, výrobou balkónov, schodov, studní, drobných užitkových predmetov, masívnych dverí, atypickych dverí, výrobou drevených garáži a altánkov a iných stolárských prác.  Ak ste sa rozhodli spríjemniť si domov, my Vám radi pomôžeme.

V ponuke sú rôzne druhy drevín ako smrek, dub, buk, jaseň, javor a brest. Skoro celú časť výroby tvorí masív, používaná je aj drevotrieska. Všetko závisí na dohode so zákazníkom - má možnosť výberu zo širokého sortimentu katalógov, fotografií našich vlastných výrobkov, prípadne zhotovených vzoriek.

Dôraz na kvalitu remeselného zpracovania detailu je našou ďaľšou devízou.

Úspech celkového výsledku začíná už u kvalitného návrhu a technickej prípravy. Pri vlastnej realizácii Vám môžem ulachčiť mojou profesionalitou, precizným plánováním, dôkladnou prípravou a kompletním montážnim servisom, postaveným na dôslednom dodržiavaní dohodnutých termínov a organizácie práce.

Kontakty

Stolár - Peter Šamu
Fyzická osoba

Telefon: +421908708687
E-mail: peter.samu.77@gmail.com

Slovenská 1087/12, 941 01 Bánov okr. Nové Zámky