Stolár - Peter Šamu
Stolárske práce

Stolárske služby

 

 

 

Vitajte na stránke stolárskych prác

Zaoberáme sa stolárskymi prácami podľa predstáv zákazníka. Som stolár s dlhoročnou praxou. Pochádzam z južného Slovenska, z Bánova. Vykonávam práce s dovozom kompletného materiálu. Zaoberám sa umeleckým rezbárstvomvýrobou nábytku na zákazkurenováciou nábytkui starožitného nábytku, výrobou balkónov, schodov, studní, drobných úžitkových predmetov, masívnych dverí, atypických dverí, výrobou drevených garáží a altánkov a iných stolárskych prác.  Ak ste sa rozhodli spríjemniť si domov, my Vám radi pomôžeme.

V ponuke sú rôzne druhy drevín, ako smrek, dub, buk, jaseň, javor a brest. Skoro celú časť výroby tvorí masív, používaná je aj drevotrieskaVšetko závisí na dohode so zákazníkom - má možnosť výberu zo širokého sortimentu katalógov, fotografií našich vlastných výrobkov, prípadne zhotovených vzoriek.

Dôraz na kvalitu remeselného spracovania detailu je našou ďalšou devízou.

Úspech celkového výsledku začína u kvalitného návrhu a technickej prípravy. Pri vlastnej realizácii Vám môžem uľahčiť mojou profesionalitou, precíznym plánovaním, dôkladnou prípravou a kompletným montážnym servisom, postaveným na dôslednom dodržiavaní dohodnutých termínov a organizácie práce.

Kontakty

Stolár - Peter Šamu
Fyzická osoba

Telefon: +421908708687
E-mail: peter.samu.77@gmail.com

Slovenská 1087/12, 941 01 Bánov okr. Nové Zámky