Stolár - Peter Šamu
Stlolárstvo

Stolárstvo - Umelecké rezbárstvo - Zákazkova výroba - Renovacie starožitného nábytku - Vstavané skrine

 

             

 

Venujem sa umeleckému rezbárstvu, rôznym stolárskym prácam i opravám starožitného nábytku.

                                                                                                                                               

Firma sa zaoberá výrobou atypických výrobkoch z masívneho dreva. Jedná sa o dvere, schody, kuchynské linky, zariadenia izieb ako sú skrine, komody, postele, vešiakové a deliace steny, balkóny, zábradlia, záhradný nábytok a podobné produkty. Presadzujeme a uplatňujeme nové materiály, technológie a trendy, ktoré ovplyvňujú vývoj v našom obore.

V ponuke sú rôzne druhy drevín ako smrek, dub, buk, jaseň, javor a brest. Skoro celú časť výroby tvorí masív, používaná je aj drevotrieska. Všetko závisí na dohode so zákazníkom - má možnosť výberu zo širokého sortimentu katalógov, fotografií našich vlastných výrobkov, prípadne zhotovených vzoriek.

Dôraz na kvalitu remeselného zpracovania detailu je mojou ďaľšou devízou.

Úspech celkového výsledku začíná už u kvalitného návrhu a technickej prípravy. Pri vlastnej realizácii Vám môžeme ulachčiť našou profesionalitou, precizným plánováním, dôkladnou prípravou a kompletním montážnim servisom, postaveným na dôslednom dodržiavaní dohodnutých termínov a organizácie práce.


Sme schopní navrhnúť a vyrobiť čokoľvek, prezrite si našu širokú škálu referenciií tvoriacich základ našej širokej ponuky.